2014-2015 © VANILA
Sukurta su meile Jaja IT


Bernvakarių idėjos


Bernvakaris yra paskutinis laisvas būsimo jaunikio vakaras su draugais. Tai turėtų būti įspūdingas ir įsimintinas visam gyvenimui vakaras. Laisvę beprarandančio vyriškio draugai privalo pasirūpinti šėlionėmis, kad vakaras ilgai išliktų atmintyje, kaip atsisveikinimo su viengungišku gyvenimu ženklas.

Kūrybingai išnaudokite viena pagrindinių aksesuarų – butelius. Įsigykite juokingų etikečių ir užklijuokite jas ant gėrimų butelių – turėsite linksmą stalo aksesuarą.

buteliu-etiketes4

Bernvakario aksesuarai

Dažnai bernvakario dalyviai renkasi tam tikrą tematiką. Šaunu persirengti įvairiais personašais: kaliniais, policininkais, gaisrininkais, vienuoliais, komiksų herojais ir pan. Taip pat šventę pagyvins alaus šalmai, didžiuliai akiniai ir kitos smulkmenos.

Bernvakario žaidimai

Bernvakarį organizuojanti kompanija turėtų aptarti veiksmų planą šventės metu. Dažniausiai pasirenkama viena didesnė ekstremali pramoga – pasivažinėjimas kartingais, dažasvydis, šratasvydis, slidinėjimas, pasipažinėjimas drifto bolidu, šuolis parašiutu, skrydis oro balionu. O šią ekstremalią pramogą papildo mažesnės užduotys, kaip kad būtinų atlikti darbų sąrašas (pabučiuoti merginą, pavaišinti nepažįstamą alumi ir pan.), priesaikos draugams sakymas, vinies kalimas, barų lankymas. Svarbu, kad būtų smagu ir įsimintina 🙂