Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 501

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 514

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 540

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/plugins/pixproof/features/metaboxes/init.php on line 718
Krikštynų atributika - Šventinė atributika Mažeikiuose - VANILAŠventinė atributika Mažeikiuose – VANILA

2014-2015 © VANILA
Sukurta su meile Jaja IT


Krikštynų atributika


Labai svarbios šeimos ir artimųjų šventės yra mergaičių krikštynos ir berniukų krikštynos. Organizuojant šventę tiek berniukui, tiek mergaitei krikštynų aksesuarai yra panašūs, skiriasi nebent spalva.

Krikštynų dekoracijos

Šventės puošimas priklausys nuo jūsų nusiteikimo ir suplanuoto biudžeto. Pradėkite nuo pakvietimų ir stalo kortelių. Svečius šiltai nustebins žinduko formos ar panašios kūdikių tematikos stalo kortelės.

Krikštynų dekoracijos ir puošimas priklausys nuo nuotaikos ir suplanuoto biudžeto

Krikštynų dekoracijos ir puošimas priklausys nuo nuotaikos ir suplanuoto biudžeto

Patalpų puošimui galima naudoti įvairias girliandas, kaspinus, juostas, balionus, popierines dekoracijas, gėles, puokštes ir jų kompozicijas. Kambarį papuoštų ir plakatas ar nuotrauka su krikštijamo vaiko nuotrauka ar vardu.

Stalo serviravimui naudojamos dekoratyvinės servetėlės, žvakės. Patogumui galima naudoti šventiškus vienkartinius indus, ypač švenčiant lauke.

Krikštynų aksesuarai

krykstynu-atributika

Dažniausiai skiriasi tik berniukų ir mergaičių krikštynų aksesuarų spalva

Krikštynoms galima įsigyti palinkėjimų knygą, į kurią susirinkusieji galėtų užrašyti šiltus žodžius ir palinkėjimus. Dangaus žibintai galėtų būti šventės akcentas ir alternatyva fejerverkams, kurių dažnai atsisakoma tokių švenčių metu dėl triukšmo. Taip pat smagūs ženkliukai vaikams, tėveliams ir krikšto tėvams būtų maloni staigmena ir atminimo dovanėlė.

Krikštynų dovanos

Kad vaikelio gyvenimas būtų sotus, saldus ir turtingas tradiciškai yra dovanojamos kruopos, cukrus ir pinigai. Tokioms dovanėlėms įteikti VANILA Mažeikiuose turi pasiūlyti originalius rankų darbo vokelius ar dekoratyvines dėžutes, maišelius.

Krikšto dovanėlių idėjos

Krikšto dovanėlių idėjos

Krikštynų žvake pasirūpina krikšto tėvai. Taip pat gali būti dovanojami nuotraukų rėmeliai, statulėlės, dėžutės plaukū sruogai, raktų pakabukai, knygų skirtukai, žindukai ar kryželiai.