2014-2015 © VANILA
Sukurta su meile Jaja IT


Mergvakarių idėjos


Mergvakario šventė yra būsimos jaunosios atsisveikinimo su nerūpestinga jaunyste, šėlionėmis vakaras. Jis turi akcentuoti tai, kas buvo geriausia būnant vienai prieš pradedant vedybinį gyvenimą.

Mergvakario aksesuarai

Pirmiausiai apgalvokite mergvakario temą ir pradėkite nuo aksesuarų mergvakario dalyvėms. Pasitelkusios aksesuarus galėsite lengvai įsikūnyti į pirates, princeses. Paprastas, bet labai smagus sprendimas – lankeliai su ragiukais, ausytėmis, drugeliais ir širdelėmis. Taip pat peruka, priklijuojamos blakstienos…

Mergvakario apranga taip pat turėtų būti linksma ir spalvinga, vienijanti vakarėlio dalyves. Dažnai pasirenkami seselės, vienuolės, tarnaitės, raganaitės kostiumai.

Mergvakario aplinkos dekoravimas

Puošybai galima naudoti balionus, kaspinus, juostas. Balionų būna įvairiausių formų: nuo širdelių ir žvaigždžių iki kiek intymesnių 🙂 Paskutinio laisvų merginų vakarėlio stalą puoškite ryškiomis staltiesėmis, spalvotais indais, naudokite įvairių formų ir spalvų šiaudelius. Suteikite stalui pikantiškumo panaudodamos erotiškas formeles ledukams ir specialias erotiškas stiklines.

Mergvakario žaidimai

Kad paskutinis laisvės vakaras paliktų neišdildomą įspūdį ir praeitų turiningai, verta pagalvoti apie žaidimus. Mergvakario linksmybėms gali pasitarnauti įvairūs aksesuarai. Išdalinkite dalyvėms ženkliukus su gundančiais užrašais arba padovanokite temines priemones: policininkių švilpukus, botagėlius, širdelių formos akinius, diržą su stikliukais ar antrankius ir, žinoma, nepamiškite keliaraiščio būsimai nuotakai!