Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 501

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 514

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/themes/lens/wpgrade-core/vendor/redux3/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 540

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kavalgyt/domains/vanila.jaja.lt/public_html/wp-content/plugins/pixproof/features/metaboxes/init.php on line 718
Vestuvinė atributika - Šventinė atributika Mažeikiuose - VANILAŠventinė atributika Mažeikiuose – VANILA

2014-2015 © VANILA
Sukurta su meile Jaja IT


Vestuvinė atributika


Vestuvės – viena svarbiausių švenčių gyvenime. Ruošiantis šiai svarbiai dienai reikia viską kruopščiai apgalvoti. VANILA jaunavedžiams ir vestuvių planuotojoms gali pasiūlyti rankų darbo vestuvių atributiką, vestuvių papuošimus ir aksesuarus. Mes visada pasiruošę padėti ir patarti renkantis. AR tai būtų atributika vestuvėms, vestuviniai kvietimai, ar vestuvių dekoracijos, vestuvinės taurės arba graviruotos taurės, pabrolių atributika ir pamergių aksesuarai, linksmi medaliai svečiams, šventinių butelių ir saldumynų apipavidalinimas, ar pinigų vokeliai.

Geltona-mėlyna vestuvių tema

Geltona-mėlyna vestuvių tema

Vestuvių dekoracijos

Ruošiantis vestuvėms vienas pirmų žingsnių yra nuspręsti, kokia spalva dominuos vestuvių dekoravime ar net jaunavedžių aprangoje. Įspūdingas dekoracijas galite sukurti iš įvairių spalvų ir formų balionų, pompomų, girliandų, kaspinų, gėlių, audinių ir karoliukų. Dekoravimo priemonių pasirinkimas yra labai įvairus ir mes galime Jums padėti apsiprendžiant kaip puošti salę, automobilį, bažnyčią, namus, stalus ir kėdes.

Vestuvinės smulkmenos

Kvietimas į vestuves

Kvietimas į vestuves

Kad vestuvių šventė būtų nuostabi, reikia pasirūpinti ne tik dekoracijomis, tačiau ir kitomis maloniomis smulkmenomis. VANILA dizainerės Mažeikiuose gali pasiūlyti įvairiausių aksesuarų nuo vestuvinių pakvietimų iki stalo kortelių ir vestuvininkų medalių, padėkų tėveliams. Taipogi pagalvėlės žiedams, žiedlapiai, svečių knyga, vestuvinės servetėlės. Šventinė padėka tėveliams, kad užaugino nuostabius vaikus ir išleido į gyvenimą tikrai suvirpins ne vieno širdį ir paliks neišdildomą jausmą tėvelių širdyse. Jaunavedžių šeimos židinys dažnai uždegamas tarsi tėvelių šeimos šilumos perdavimo naujai sukurtai šeimai ženklas.

Linksmi vestuvių aksesuarai svečiams

geriausio-sokejo-medalis-burbulai

Pas daugelį galima surasti molinių medalių. Tai tikrai smagi vestuvinė atributika, primenanti išskirtines pokylio akimirkas. Tradicija užkabinti juokingu užrašu ir paveikslėliu dekoruotus medalius gyvuoja iki šiol. Daug juoko sukelia antrąją vestuvių dieną vykstanti apdovanojimų ceremonija, kai iš anksto išrinkta komisija paskelbia nugalėtojus ir papuošia jų „nuopelnus“ pažyminčiais medaliais. Piršlys jais paprastai apdovanoja svočią, jaunuosius, jaunųjų tėvus, muzikantus, šeimininkes ir kitus labiau pasižymėjusius svečius. Juos galima apdovanoti už pasiekimus ir nuopelnus šventės metu, pavyzdžiui, medalis linksmiausiam svečiui, baliaus miegaliui, geriausiai šokėjai ar alučio mėgėjui.

Taip pat vestuvėms būdingi mieli niekučiai, kurie dovanojami pamergėms ir pabroliams, stalo komendantams, vaišių daktarei, meilės deivei, policininkui, gaisrininkui ir panašiai. Kiekvienas atlieka savo roles, o tam, kad atrodytų įtikinamiau, jiems įteikiami tam tikri aksesuarai. Šventę pagyvins ir butelių aksesuarai bei linksmi lipdukai.

Visus svečius galite smagiai įtraukti ir užvesti gera nuotaika šokių metu pasiūlydami barstyti konfeti arba leisti muilo burbulus.